Sağlıklı Dişlerle
Hayata Gülümseyin...
Telefon Randevu İçin 182
12.12.2014

İzmir Kuzey KHB Başhekimler Toplantısına Ev Sahipliği Yaptık...

İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği 10.Yönetimsel İstişare Toplantısı, Genel Sekreterimiz Prof. Dr. Osman Nuri Dilek, Tıbbi Hizmetler Başkanı Uz. Dr. Mustafa Kırlangıç, İdari Hizmetler Başkanı Dr. Mustafa Kurtuluş, Mali Hizmetler Başkanı Abdullah Körükçü ve kurumlarımızın Yönetici/Başhekimlerinin katılımıyla Karşıyaka Ağız Diş Sağlığı Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Karşıyaka ADSM Yöneticimiz Dt.Özkan SARACALIOĞLU’nun açılış konuşmasında ev sahipliğini yapan kurumumuz Karşıyaka ADSM’yi tanıttı.  SARACALIOĞLU uyguladıkları diş tedavi sürecindeki başarının yanı sıra, diş sağlığının bir bebeğin ilk dişlerinin çıkmaya başlamasından itibaren önemsenmesi gerektiğini ifade etti.  Bu konuda yeni bir proje ile İzmirli vatandaşlarımızın diş sağlığına katkıda bulunmayı planladıklarını belirtti.

Genel Sekreterimiz Prof. Dr. Osman Nuri Dilek’ in konuşmasıyla devam eden toplantıda Genel Sekreterimiz yapılan işin veriler ile kanıtlanması gerektiğini ve sağlık istatistiklerinin önemini ifade etti. İzleme ve Ölçme Birimi Uzmanı Özlem APA’nın kurumumuzdaki istatistik ve verimlilik ile ilgili çalışmalarından bahsetti.  

Ardından sunumunu yapan Uzm. Özlem APA; 2013 yılında kurumlarımızın işleyişi ile ilgili verilerin sisteme aktarılırken tespit edilen aksaklıklar ve çözüm yolları ile ilgi kapsamlı bilgi verdi. Kurum yöneticilerimizden gelen soruları cevaplayarak sunumunu tamamlayan Uzm.Özlem APA’nın çalışmaları beğeni topladı.