Sağlıklı Dişlerle
Hayata Gülümseyin...
Telefon Randevu İçin 182
23.05.2014

Karşıyaka'da Sağlık Günlerine katıldık...

Hükümet konağı bahçesinde düzenlenen "sağlık günleri" etkinliğinde Kan ve organ bağışı, sigara ile mücadele, diyabet, obezite, evde bakım hizmetleri standları açıldı. Bu stantlara uğrayan Karşıyakalılar kan ve organ bağışında bulunurken, görevliler tarafından da sağlık hizmetlerinin tanıtımı ve uygulamalar hakkında bilgiler verildi. Kızılay Kan Merkezi tarafından döktürülen lokma Sağlık günlerine katılanlara dağıtıldı.

Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel, "sağlık günleri"nin zaman zaman düzenlenmesinin yararlı olacağını, Karşıyakalılara sağlık hizmetlerin tanıtım ve uygulamaları konusunda bilgilendirilmesinin yararlı olduğunu belirterek, emeği geçenlere, kan ve organ bağışı konusunda hassasiyet gösteren Karşıyakalılara teşekkür etti.

"Sağlık günleri" etkinliğine Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel, Karşıyaka İlçe Sağlık Müdürü Dr. Yıldıray Çığırgil, İlçe Halk sağlığı Müdürü Dr. Berna Ceylan, Kızılay Kan Merkezi Müdürü Dr. Burak Yurdakul, Karşıyaka Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Abdullah Öztürk, Demirköprü ADS Başhekimi Dt.Özkan Saracalıoğlu, Eğitim Birsen Karşıyaka ilçe Başkanı Ayhan Kuran, sağlık çalışanları ve Karşıyakalılar katıldı.