Sağlıklı Dişlerle
Hayata Gülümseyin...
Telefon Randevu İçin 182

Ziyaretçi Defteri


Berfu Duygu Ertek
12.11.2018

Merhaba, Bir cok ozel hastanede ve ilaveten polikiniklerde farkli branslarda hizmet aldim. Bu zamana kadar meslegini bu denli profesyonel ve sevgi ile insana saygisini hissettirerek gerceklestiren nadir bir hekim ile karsilastim ve gercekten onur duydum.Değerli hekiminiz Dr.Dudu Bilgen 'e ;nezaketi ve hizmeti icin,ask'la meslegini bizlere bu denli hizmetinde hissettirdigi için cok ama cok tesekkur ederim.

Tüba Selcuk
22.10.2018

Diş sorunlarımla ilgilenen sn dr Kadri Tavlas'a çok teşekkür ediyorum. Nezaketi ve pozitif yaklaşımı sayesinde kendimi tedaviye giderken endişeli hissetmiyorum. İyi ki varsınız :)

Esin Demirci
20.10.2018

Diş çürüğü,diş çekimi ve diş protezimi hiç bir acı hissettirmeden çok başarılı bir şekilde gerçekleştiren güler yüzlü ve ilgili hekiminiz DENİZ KARAMAN'a ve yardımcısı FUNDA hanıma sonsuz teşekkür ediyorum...

Mustafa aralp
17.10.2018

Doktor Melike tezgel çok değerli bir doktorunuz. Sayesinde hastahanenizi çok beğendim. Dişlerin tedavisi ürkütücüdür. Ama doktorunuza güvenirseniz rahatlarsınız.Ben Melike Hanıma çok güveniyorum.

Sabahattin çaylak
15.10.2018

Doktorlarınızdan DİLEK DEMİRHAN A işine gösterdiği titiz ve hassasiyetinden dolayı teşekkürü bir borç bilirim.doktor ve hasta ilişkisinden öte güleryüzü,samimi davranışıyla umarım tüm doktorlara ve sağlık çalışanlarına örnek olur.Tüm samimiyetimle söylüyorum.Dilek hanımı tanıdıktan sonra doktorlar hakkındaki olumsuz düşüncelerimi kayboldu.Ayrıca dişteknisyeni İSMAİl BEY içinde ayrı bir parantez açmak istiyorum.işinde aynı hassasiyeti gösterdiğine şahit oldum.protezimin uygunluğunu ve sağlıklı olup olmadığını bizzat Dilek hanımla fikir teatisinde bulunması kendilerine olan saygım katkat arttı.Bu değerli insanlara iş hayatlarında başarılarının devamını diler .birkez daha sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Mustafa Aralp
08.10.2018

Melike Tezgel Çok başarılı bir doktorunuz.Hastahane çok güzel. Hasta kontrolleri çok düzenli ve hızlı. Melike Hanımın hastalarına davranışları mükemmel. Tatbiki doktorluğunda.

derya koçak
16.09.2018

Doktorlarınızdan Dt.Ceyhun AKYÜZ'e çok teşekkür ederim. İş hayatında başarılarının devamını ve diğer doktorlara örnek olmasını dilerim. Kendisinden bayram öncesinde dolgumun ve dişimin kırılmasından dolayı randevu aldım. Kırık dişim dışında, dişlerimin genel durumuyla ilgili röntgen istedi ve diğer 3 dişimin de durumunun kötü olduğunu, rahatsızlığım olmasa da tedaviye başlamam gerektiğiyle ilgili beni bilgilendirdi. Bende, 6 yıldır diş sağlığı bakımını, kötü muamele gördüğüm özel ve kamu sektöründeki diş doktorları yüzünden rahatsızlanmadıkça doktora gitmeyerek bilerek ihmal ettiğimi, önceliğimin kırık dişim olduğunu söyledim. Kanal tedavisine başladı. Doktor Bey işinin o kadar ehli ki, tedaviyi yaparken hiçbir acı, korku ve sonrasında sorun yaşamadım. Ve o kadar enerjik/pozitif ki dişçi koltuğunda değil, evimde oturmuş tatil planı kuruyordum sanki. Doktor Beyin eline, koluna sağlık. Diğer dişlerimin tedavisini de rahatlıkla devam ettirmekteyim.

Meliha Bilgin
08.08.2018

Kızımı muayene ettirmek için methini duyarak eski foçadan geldiğim diş hekiminiz KADRİ tavlaş beyefendi dakikasında muayene ederek tedavisini 30 dk .içersinde bitirdi.çok memnun kaldık.sonsuz teşekkürler.bu sayfayı düzenleyerek bizlere yol gösteren sayfayı düzenleyenlerin ellerine sağlık.

Reyhan Garip
13.07.2018

PANİK HASTASIYIM. 7 SENEDİR BİR TÜRLÜ DİŞÇİ KOLTUĞUNA KORKUDAN OTURAMAMAİŞTIM. AĞRILARIM ARTINCA SONUNDA BU HASTANEYE GİTME KARARI VERDİM BE PANİK HALİNDE SAYIN DOKTOR Ş A H İ N K U Y U C U'NUN DİŞÇİ KOLTUĞUNA OTURDUM. ALLAH ONA DERT KEDER GÖSTERMESİN. TAM 9 DİŞİMİ PANİK HALLERİME BÜYÜK SABIR GÖSTEREREK ÇEKTİ. TEŞEKKÜRLER ŞAHİN DOKTOR.

Ümit Cem yıldırım
03.07.2018

Bu sayfa sayesinde kayınvalidemi doktorunuz KADRİ tavlaş bey e getirdim.bilgisi ,nezaketi ve anlayışı nedeniyle kendisine çok teşekkür ederim.sağolsun .iyiki var.arık diş korkumuz yok.bir teşekkürde bu sayfayı hazırlayanlara.

Lütfi Barış Alan
18.06.2018

18/06/2018 tarihinde dişlerimi temizletmek ve genel rutin kontrol için geldim. Uzman Dr. Başak KAVAL hanım muayene sonrası dişlerimi temizledi. Daha önce de, başka bir poliklinikte diş hekimine diş temizliği için gitmiştim çok özen gösterilmemişti, yoğun diş taşım olmasına rağmen Başak hanım özenle, diş etlerimi kanatmadan, hepsini temizledi ve sonrasında diş ipi kullanımı hakanda, diş protezi üzerinde göstererek bilgi verdi. Yoğun iş temposunda, işini hakkın vererek yaptığı ve sağlığıma özen gösterdiği için Uzman Dr. Başak KAVAL hanıma teşekkür ederim. Çalışanlar ve asistanlar genel itibari ile güler yüzlü ve sıcaktı.

Yasemin Çelik
06.06.2018

Bugün dişlerimdeki hassasiyet nedeniyle gittiğim kurumda Gökçe İnce Hanımın güler yüzü anlayışı beni çok mutlu etti çok kısa sürede dört dişime estetik dolgu yaptı.Elinin çabukluğu ve tatlı diliyle gönlümü kazandı.Huzurla ayrıldım.Altı ay sonra kontrol için yanınızdayım iyi ki varsınız.Teşekkür ederim

Ali ersin
24.05.2018

KURUMUNUZ ÇALIŞANI BEYZA KARA'NIN ŞAHSIMA VE DİĞER HASTALARA KARŞI GÜLERYÜZLÜ VE SAYGILI DAVRANIŞINDAN VE GEREKLİ YARDIMCI OLMASINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER,İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.

Mehmet gür.
08.05.2018

Mesleki bilgisi ,tecrübesiyle ve sorun odaklı çalışması nedeniyle KADRİ tavlaş beyefendiye ve bu sayfayı hazırlayanlara teşekkürler.

Mazlum yalçın
24.04.2018

Hastahane doktor,larınızdan,Dr.Zahide Ceyda Alparslan Hanımefendiye burdan teşekkür etmek istiyorum.Gerek hasta,doktor ilşkisi olsun gerekse bilgilendirme açısından olsun göstermiş oldugu ilgi ve alakaya minnettarım.Sagolun Zahide Hocam tekrar teşekkürler...

ORHA MAĞDALA
17.04.2018

Diş Hekimi Gözde TEKDAL, hastaya güven veren,işini severek yapan ve yetenkli bir hekim kendisine ve hemşiresine minnettarım.

Sinan uğursoy
16.04.2018

Nezaketi,bilgisi,mesleğine hakimiyeti ve çözüm odaklı çalışmasından dolayı Diş hekimi KADRİ tavlaş beyefendiye ve klinik çalışanlarına sonsuz teşekkürler.

Ali rahmi karamağara
14.04.2018

Diş tedavim sırasında gösterdiği yakın ilgi ve bilgisi için sayın Emel Gökmen Kİper e teşekkürlerimi bir kez daha yinelemek istedim

Semiha ÖZÇELİK
10.04.2018

Hastanemize ilk kez geldim ve özel olarak gittiğim diş doktorumun gösterdiği ilgiyi Hastanenizin Diş Dr. Sayın Dilek DEMİRHAN'DAN gördüm. Özverili,bilgili ve güler yüzlü. Güzel sözleriyle beni rahatlatarak tedavimi yaptı. Hastaneniyi de sevdim temiz ve düzenli, personeliniz güler yüzlü ve ilgili. Emeği geçen tüm personele çok teşekkür ediyorum.

Ahmet ÖZTÜRK
04.04.2018

Hastalarına karşı samimi iletişim kuran. Pratik ve mesleklerinde oldukça mahir aynı zamanda yüzlerinden hiç gitmeyen tebessümlerinden ötürü sırasıyla, Ayşe CAMCI hanım, Kadri Bey ve Selahattin Beye teşekkürlerimi buradan iletmek istiyorum.